BOOST is het samenwerkingsnetwerk in Alphen aan den Rijn van de Bibliotheek Rijn en Venen, Castellum, PeuterStart (onderdeel van Junis Kinderopvang), Parkvilla, Participe, Sportspectrum, Streetlive TV en Stichting Jeugd en Jongerenwerk Midden-Holland.


Wat doet BOOST?
BOOST staat voor Bouwen aan Opgroeien, Ontwikkelen, Sport & Talent. De acht samenwerkende organisaties binnen BOOST werken vanuit een en dezelfde visie samen, voor en met de burgers in Alphen. Door samen met burgers projecten te ontwikkelen wordt er gebruik gemaakt van elkaars ervaring en expertise (maar ook bijvoorbeeld van elkaars vakdocenten, accommodaties etc.) en ontstaan creatieve en innovatieve oplossingen.





Wijkcontactpersonen

Wijk Noord

0-12 jaar Conny Schoemaker, schoemaker@junis.nl T 06-33346890
12-27 jaar Mohamed Ahannay, m.ahannay@participe.nu T 06-39118473
27+ jaar Rowan Huiskes, r.huiskes@bibliotheekrijnenvenen.nl T 06-22823797

Wijk Centrum

0-12 jaar Pamela van der Winden, winden@junis.nl T 06-33347275
12-17 jaar Kevin de Vries, k.de.vries@participe.nu T 06-43763770
27+ jaar Rowan Huiskes, r.huiskes@bibliotheekrijnenvenen.nl T 06-22823797

Wijk West

0-12 jaar Saskia Holtes, s.holtes@participe.nu T 06-28821141
12-27 jaar Patricia Mari Couton, p.maricouton@participe.nu T 06-39118470
27+ jaar Rowan Huiskes, r.huiskes@bibliotheekrijnenvenen.nl T 06-22823797

Wijk Boskoop, Aarlanderveen, Zwammerdam

0-12 jaar Roos Blaauwhof, blaauwhof@junis.nl T 06-16539414
12-27 jaar Martin van Keulen, martinvankeulen@stjjmh.nl T 06-52695933
27+ jaar Rowan Huiskes, r.huiskes@bibliotheekrijnenvenen.nl T 06-22823797

Wijk Rijnwoude

0-12 jaar Saida Yachou, s.yachou@participe.nu T 06-34949758
12-27 jaar Martin van Keulen, martinvankeulen@stjjmh.nl T 06-52695933
27+ jaar Rowan Huiskes, r.huiskes@bibliotheekrijnenvenen.nl T 06-22823797